Durolane
Smith & Nephew Logo
Sākums | Par Mums | Vardnīca | Kontaktinformācija | Select your country / language

Durolane jaunumi

Lai saņemtu mūsu informatīvos izdevumus, kas satur informāciju, jaunumus un piedāvājumus, lūdzam reģistrēties šeit:

Par Durolane

Kas ir Durolane?

Durolane ir ilgstošas iedarbības hialuronskābes preperāts, kas nodrošina iedarbīgu vienas injekcijas ārstēšanas kursu osteoartrīta pacientiem. Stabilizētā hialuronskābe Durolane preperātā ir zināma kā NASHA (Non animal stabilized hialuron acid) – plašākai informācijai lūdzam apmeklēt interneta mājas lapu www.q-med.com. Tieši šī Q-med patentētā NASHA tehnoloģija ir Durolane ilgstošākas iedarbības būtiskākais iemesls, ja salīdzina ar citu hialuronskābes preperātu piedāvāto iedarbības laiku.

Durolane pēc matērijas ir caurspīdīgs gēls. Tas tiek injicēts osteoartrīta skartajās locītavās, lai atvieglotu sāpes – Durolane atjauno locītavas šķidruma sākotnējās īpašības, kas uzlabo locītavas kustības un palīdz atjaunot dzīves kvalitāti.

Hialuronskābe (HS) ir nozīmīga locītavas šķidruma sastāvdaļa – dabīgas izcelsmes viela, kas locītavā veic lubricējošās un amortizējošās funkcijas.

Cik droša ir ārstēšana ar Durolane?

Durolane ir izstrādāts pēc NASHA tehnoloģijas, nodrošinot uzlabotas, patentētas hialuronskābes procesu. Durolane ir augsti attīrīts produkts, kas tiek ražots, neizmantojot dzīvnieku audus un tādējādi nodrošinot jebkāda kaitīga piemaisījuma reakcijas risku tuvu nullei. Cilvēka organisms uz Durolane reaģē tāpat kā uz paša – dabīgo hialuronskābi, un līdz šim nav ziņu par imunoloģiskām un anafilaktiskām reakcijām. Durolane sekmīgi ir izmantots vairāk kā 1000000 ārstēšanas gadījumos.

Kā vienā ārstēšanās kursā var pietikt ar vienu injekciju, ja citiem preperātiem nepieciešamas 3-5 injekcijas?

Patentētais hialuronskābes stabilizācijas process dod iespēju Durolane izvairīties no hialuronskābes sabrukšanas procesa ilgāku laika periodu, līdz ar to sniedzot ilgāku iedarbības efektu, salīdzinot ar citiem hialuronskābes preperātiem. Durolane satur augsti koncentrētas hialuronskābes līmeni – tas vērā ņemami pagarina Durolane pussabrukšanas periodu un tā iedarbības laiku. Durolane hialuronskābes augstais koncentrācijas līmenis ir būtiskākais iemesls, kādēļ sekmīgam ārstēšanas kursam būs nepieciešama tikai viena Durolane injekcija, kad citiem preperātiem vienam ārstēšanas kursam ir nepieciešamas vairākas injekcijas.

Iemesls, kādēļ ārstēšanas kursam ar citiem hialuronskābes preperātiem ir vajadzīgas 3-5 injekcijas, ir injicējamās hialuronskābes nelielais pussabrukšanas laiks – šo preperātu piedāvātā hialuronskābe no locītavas izzūd jau pāris dienu laikā pēc vienas injekcijas.

Intra-artikulāri injicēta hialuronskābe piedāvā efektīvu sāpju atvieglojumu locītavās un ir sekmīga alternatīva medikamentu ārstēšanas terapijai un kortikostereoīdu injekcijai, turklāt ar ilgāku iedarbību.

Kāda ir Durolane iedarbība?

Durolane satur augsti koncentrētas hialuronskābes līmeni un ar to veiksmīgi imitē dabīgās hialuronskābes ietekmi. Durolane atjauno hialuronskābes līmeni locītavā, kas Osteoartrīta ietekmē dabīgi samazinājies, turklāt tai piemītošās viskoelastiskās īpašības locītavā nodrošina tai vajadzīgo amortizāciju un trieciena absorbāciju. Tāpat hialuronskābe palīdz uzturēt locītavai nepieciešamo šķidruma līdzsvaru locītavā un palīdz atjaunot veselīgas locītavas funkcijas. Ārstēšanu ar Durolane var atkārtot pēc vajadzības.

Vai mans stāvoklis ir pietiekami nopietns, lai injicētu Durolane?

Ja jūs moka osteoartrīta radītās sāpes ceļa vai gūža locītavā un sāpes nav kontrolējamas ar aptiekās pieejamajiem pretsāpju līdzekļiem un dzīvesveida izmaiņām, tad jums, vispirms konsultējoties ar ārstu, var tikt piemērots Durolane vienas injekcijas ārstēšanās kurss.

Vai vienā ārsta vizītes reizē Durolane injekciju var veikt abiem ceļiem?

Jā. Tādā gadījumā injekcija ir veicama pa vienai katrā celī atsevišķi.

Vai es varu saņemt Durolane injekciju gūžas osteoartrīta gadījumā?

Jā. Durolane ir pierādīts, ka ir vienlīdz efektīvs osteoartrīta ārstēšanas preperāts gan gūžas, gan ceļa locītavai.

Kā tiek veikta šī procedūra?

Procedūra notiek ārsta konsultāciju telpā un aizņem apmēram 10-15 minūtes. Durolane ceļa vai gūžas locītavā (intra-artikulārajā telpā) tiek ievadīta ar vienu injekciju.

Vai procedūra ir sāpīga?

Daudzi praktizējošie ārsti, lai pēc iespējas samazinātu jebkādu diskomfortu, pirms Durolane injekcijas vispirms pacientam ievadīs vietējo ādas anestēziju.

Vai šo ārstēšanas kursu var atkārtot?

Jā. Terapiju var atkārtot, kad vien tas ir nepieciešams.

Cik efektīva ir ārstēšanās ar hialuronskābes injekciju/ām?

Intra-artikulārā hialuronskābe piedāvā locītavu sāpju atvieglojumu, kuru iedarbību var pielīdzināt atsāpinošai zāļu terapijai vai kortikosteroīdu injekcijai, tikai ar ilgāku iedarbības laiku.

 

Par Osteoartītu >